13 Mayıs 2016 Cuma

Laptop onarim ve bakim

Günümüzde kaliteli Bilgisayar tamiri ve bakımı hizmeti alabileceğimiz yerler oldukça az, bu eksikliği farkettik ve doğru Laptop onarım ve bakım için doğru bilişim (Şafak Saraçoğlu) bünyesinde bu hizmeti sunmaya karar verdik.

Notebook onarım ve bakımı konusunda uzman hizmet

Bilgisayar tamiri ve bakım konusunda tecrübeli profesyonel kadromuzla her çeşit bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Laptop onarımı ve bakımı, Notebook onarımı ve bakımı, Bilgisayar tamiri ve bakımı, Lcd onarımı, Ekran onarımı ve değiştirilmesi, Laptop kasası onarımı, Laptop anakart onarımı, ramlerin değiştirilmesi, soketlerin değiştirilmesi, ses kartı onarımı, ekran kartı onarımı, termal macunun yenilenmesi, chipsetlerin değiştirilmesi, bilgisayar içi temizlik ve bilgisayar, notebook, laptop ile ilgili tüm arızaları bulup tamir ediyoruz.

Her türlü kurumsal notebook bakım, açılma sorunlarına, kapanma sorunlarına, yavaşlama sorunlarına çözümler sunuyoruz. Ayrıca driverların yüklenmesi ve güncellenmesi, antivirüs yüklenmesi, bilgisayar hızlandırılması gibi konularda çözümlerimiz mevcut.

Notebook tamirinde 3 ay hizmet garantisi

Onarımını yaptığımız laptop 3 ay hizmet garantisindedir. 3 ay içinde aynı arızadan gelirse ücretsiz tamir yapıyoruz.

Onarım ve Bakım İletişim Bilgileri

0212 664 55 32

0531 500 95 44

destek@onarimvebakim.com

Çırpıcı mah. 1. Taşocağı sok. No:70/B

Zeytinburnu / İSTANBUL

Etiketler: bilgisayar tamiri, bilgisayar onarımı, laptop tamiri, laptop onarımı, notebook tamiri, notebook onarımı, laptop servisi, notebook servisi, bilgisayar servisi, doğru laptop onarım, kaliteli laptop onarım

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder